Споредете до 4 продукти:

Metzeler Roadtec Z8 Interact 150/70 ZR17 69W

Metzeler Roadtec Z8 Interact
Metzeler Roadtec Z8 Interact
Metzeler

Metzeler Roadtec Z8 Interact150/70 ZR17 69W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
150
Висина:
70
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227206906
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  142 €

Цена по парче

142 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот