Споредете до 4 продукти:

Metzeler Roadtec Z6 G 120/70 ZR17 58W

120/70 ZR17 58W
Metzeler
Metzeler

Metzeler Roadtec Z6 G120/70 ZR17 58W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
58
Индекс на брзина:
W
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  92,7 €

Цена по парче

92,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот