Споредете до 4 продукти:

Metzeler Racetec Rain K2 190/60 R17

Metzeler

Metzeler Racetec Rain K2190/60 R17

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за тркање
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
190
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
EAN:
8019227177534

Највисока цена:  214,2 €

Цена по парче

214,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот