Споредете до 4 продукти:

Metzeler RACETEC RAIN 180/55 R17

Metzeler RACETEC RAIN
Metzeler RACETEC RAIN
Metzeler

Metzeler RACETEC RAIN180/55 R17

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за тркање
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
180
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
EAN:
8019227158922

Највисока цена:  198,4 €

Цена по парче

198,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот