Споредете до 4 продукти:

Metzeler RACETEC K2 190/55 ZR17 75W

Metzeler RACETEC K2
Metzeler RACETEC K2
Metzeler

Metzeler RACETEC K2190/55 ZR17 75W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за тркање
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
190
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227173734
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  164,6 €

Цена по парче

164,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот