Споредете до 4 продукти:

Metzeler RACETEC INTERACT 180/55 ZR17 73W

Metzeler RACETEC INTERACT
Metzeler RACETEC INTERACT
Metzeler

Metzeler RACETEC INTERACT180/55 ZR17 73W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за тркање
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
180
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227186987
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  189,4 €

Цена по парче

189,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот