Споредете до 4 продукти:

Metzeler PERFECT ME 11 3.00 D19 49S

Metzeler PERFECT ME 11
Metzeler PERFECT ME 11
Metzeler

Metzeler PERFECT ME 113.00 D19 49S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
3.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
49
Индекс на брзина:
S
EAN:
8019227074727

Највисока цена:  95,2 €

Цена по парче

95,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот