Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon WW 170/80 D15 77H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon WW170/80 D15 77H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
170
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227141511

Највисока цена:  164 €

Цена по парче

164 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот