Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon WW 130/90 D16 67H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon WW130/90 D16 67H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
130
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
67
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227133875

Највисока цена:  144,2 €

Цена по парче

144,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот