Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon MBS 200/70 B15 82H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon MBS200/70 B15 82H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
200
Висина:
70
Конструкција:
B
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227140187
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  158,8 €

Цена по парче

158,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот