Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon MBS 160/70 B17 73H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon MBS160/70 B17 73H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
160
Висина:
70
Конструкција:
B
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227175547
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  156,5 €

Цена по парче

156,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот