Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 280/35 VR18 84V

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon280/35 VR18 84V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
280
Висина:
35
Конструкција:
VR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227156843
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  251,3 €

Цена по парче

251,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот