Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 240/40 VR18 79V

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon240/40 VR18 79V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
240
Висина:
40
Конструкција:
VR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227156836
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  217,4 €

Цена по парче

217,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот