Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 210/40 R18 73H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon210/40 R18 73H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
210
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227180824
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  157,3 €

Цена по парче

157,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот