Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 200/55 R17 78V

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon200/55 R17 78V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
200
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
78
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227197099
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  205,3 €

Цена по парче

205,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот