Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 180/60 R16 74H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon180/60 R16 74H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
180
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
74
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227142259
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  172,3 €

Цена по парче

172,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот