Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 180/55 VR18 74V

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon180/55 VR18 74V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
180
Висина:
55
Конструкција:
VR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
74
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227134612
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  186,8 €

Цена по парче

186,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот