Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 140/80 D17 69H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon140/80 D17 69H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
140
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227162424
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  136,7 €

Цена по парче

136,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот