Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 140/70 D21 76V

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon140/70 D21 76V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
140
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
76
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227177244
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  152,8 €

Цена по парче

152,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот