Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 130/70 R18 63H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon130/70 R18 63H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
130
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
63
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227167993
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  158,2 €

Цена по парче

158,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот