Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 130/60 VR18 60V

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon130/60 VR18 60V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
130
Висина:
60
Конструкција:
VR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
60
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227156829
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  156,2 €

Цена по парче

156,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот