Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 120/70 B17 58V

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon120/70 B17 58V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
B
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
58
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227096675
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  113,7 €

Цена по парче

113,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот