Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 110/90 D19 62H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon110/90 D19 62H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
110
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227104110
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  117,6 €

Цена по парче

117,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот