Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME880 Marathon 100/90 D19 57H

Metzeler

Metzeler ME880 Marathon100/90 D19 57H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TT
Производител:
Metzeler
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227200027
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  110,00 €

Цена по парче

110,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот