Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME77 Perfect 4.10 D18 60H

Metzeler

Metzeler ME77 Perfect4.10 D18 60H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
4.10
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
60
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227013207
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  78,2 €

Цена по парче

78,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот