Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME77 Perfect 4.00 D18 64S

Metzeler

Metzeler ME77 Perfect4.00 D18 64S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
S
EAN:
8019227013078
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  78,6 €

Цена по парче

78,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот