Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME77 Perfect 120/90 D16 63H

Metzeler

Metzeler ME77 Perfect120/90 D16 63H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
63
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227013313
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  71 €

Цена по парче

71 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот