Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME77 Perfect 110/90 D16 59S

Metzeler

Metzeler ME77 Perfect110/90 D16 59S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
110
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
59
Индекс на брзина:
S
EAN:
8019227107777
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  66,8 €

Цена по парче

66,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот