Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME7 Teen 130/70 D12 62L

Metzeler

Metzeler ME7 Teen130/70 D12 62L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
130
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
L
EAN:
8019227103083
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  42 €

Цена по парче

42 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот