Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME7 Teen 100/80 D10 53L

Metzeler

Metzeler ME7 Teen100/80 D10 53L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
100
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
53
Индекс на брзина:
L
EAN:
8019227093094
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  28,4 €

Цена по парче

28,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот