Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME5 100/90 D10 61J

Metzeler

Metzeler ME5100/90 D10 61J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
61
Индекс на брзина:
J
EAN:
8019227012392

Највисока цена:  30,7 €

Цена по парче

30,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот