Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME22 3.00 D17 50P

Metzeler

Metzeler ME223.00 D17 50P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
3.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
50
Индекс на брзина:
P
EAN:
8019227011616
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  34,1 €

Цена по парче

34,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот