Споредете до 4 продукти:

Metzeler ME1 3.50 D10 59J

Metzeler

Metzeler ME13.50 D10 59J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
59
Индекс на брзина:
J
EAN:
8019227055801

Највисока цена:  34,7 €

Цена по парче

34,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот