Споредете до 4 продукти:

Metzeler MCE KAROO 2 110/80 R19 59R

Metzeler MCE KAROO 2
Metzeler MCE KAROO 2
Metzeler

Metzeler MCE KAROO 2110/80 R19 59R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
110
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
59
Индекс на брзина:
R
EAN:
8019227120585
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  77,1 €

Цена по парче

77,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот