Споредете до 4 продукти:

Metzeler MCE KAROO 140/80 D18 70Q

Metzeler MCE KAROO
Metzeler MCE KAROO
Metzeler

Metzeler MCE KAROO140/80 D18 70Q

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
140
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8019227166699
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  97,5 €

Цена по парче

97,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот