Споредете до 4 продукти:

Metzeler MCE KAROO 140/80 D17 69R

Metzeler MCE KAROO
Metzeler MCE KAROO
Metzeler

Metzeler MCE KAROO140/80 D17 69R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TT
Производител:
Metzeler
Ширина:
140
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
R
EAN:
8019227088748
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  93,3 €

Цена по парче

93,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот