Споредете до 4 продукти:

Metzeler MCE KAROO 130/80 D17 65R

Metzeler MCE KAROO
Metzeler MCE KAROO
Metzeler

Metzeler MCE KAROO130/80 D17 65R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
130
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
R
EAN:
8019227088700
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  91,4 €

Цена по парче

91,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот