Споредете до 4 продукти:

Metzeler MC4 Moto Cross 100/90 D19 57

Metzeler

Metzeler MC4 Moto Cross100/90 D19 57

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
57
EAN:
8019227096712

Највисока цена:  62,9 €

Цена по парче

62,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот