Споредете до 4 продукти:

Metzeler MC4 Moto Cross 100/100 D18 59

Metzeler

Metzeler MC4 Moto Cross100/100 D18 59

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
100
Висина:
100
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
59
EAN:
8019227096699

Највисока цена:  64,5 €

Цена по парче

64,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот