Споредете до 4 продукти:

Metzeler Lasertec 90/90 D18 51H

Metzeler Lasertec
Metzeler Lasertec
Metzeler

Metzeler Lasertec90/90 D18 51H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
51
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227153170

Највисока цена:  83,2 €

Цена по парче

83,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот