Споредете до 4 продукти:

Metzeler Lasertec 150/80 VB16 71V

Metzeler Lasertec
Metzeler Lasertec
Metzeler

Metzeler Lasertec150/80 VB16 71V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
150
Висина:
80
Конструкција:
VB
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227153347

Највисока цена:  130,3 €

Цена по парче

130,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот