Споредете до 4 продукти:

Metzeler Lasertec 140/80 B17 69V

Metzeler Lasertec
Metzeler Lasertec
Metzeler

Metzeler Lasertec140/80 B17 69V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
140
Висина:
80
Конструкција:
B
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227153323

Највисока цена:  126,4 €

Цена по парче

126,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот