Споредете до 4 продукти:

Metzeler Lasertec 120/90 D18 65V

Metzeler Lasertec
Metzeler Lasertec
Metzeler

Metzeler Lasertec120/90 D18 65V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
V
EAN:
8019227153224

Највисока цена:  123,7 €

Цена по парче

123,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот