Споредете до 4 продукти:

Metzeler Lasertec 110/90 D19 62H

Metzeler Lasertec
Metzeler Lasertec
Metzeler

Metzeler Lasertec110/90 D19 62H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
110
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227153088

Највисока цена:  96,7 €

Цена по парче

96,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот