Споредете до 4 продукти:

Metzeler Lasertec 110/80 D18 58H

Metzeler Lasertec
Metzeler Lasertec
Metzeler

Metzeler Lasertec110/80 D18 58H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
110
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
58
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227153057

Највисока цена:  88 €

Цена по парче

88 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот