Споредете до 4 продукти:

Metzeler Lasertec 100/90 D16 54H

Metzeler Lasertec
Metzeler Lasertec
Metzeler

Metzeler Lasertec100/90 D16 54H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227152975

Највисока цена:  78,5 €

Цена по парче

78,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот