Споредете до 4 продукти:

Metzeler FeelFree Wintec 140/70 D14 68P

Metzeler FeelFree Wintec
Metzeler FeelFree Wintec
Metzeler

Metzeler FeelFree Wintec140/70 D14 68P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
140
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
68
Индекс на брзина:
P
EAN:
8019227187083
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  83,3 €

Цена по парче

83,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот