Споредете до 4 продукти:

Metzeler FeelFree Wintec 130/60 D13 60P

Metzeler FeelFree Wintec
Metzeler FeelFree Wintec
Metzeler

Metzeler FeelFree Wintec130/60 D13 60P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
130
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
60
Индекс на брзина:
P
EAN:
8019227197631
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  51,8 €

Цена по парче

51,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот