Споредете до 4 продукти:

Metzeler FeelFree Wintec 120/70 R14 55H

Metzeler FeelFree Wintec
Metzeler FeelFree Wintec
Metzeler

Metzeler FeelFree Wintec120/70 R14 55H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
55
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227177725
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  102,2 €

Цена по парче

102,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот