Споредете до 4 продукти:

Metzeler FeelFree 140/70 D14 68P

Metzeler FeelFree
Metzeler FeelFree
Metzeler

Metzeler FeelFree140/70 D14 68P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
140
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
68
Индекс на брзина:
P
EAN:
8019227182385
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  70,3 €

Цена по парче

70,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот